Можности-Велес


  • Адреса: 8-ми Септември 90 (Маршал Тито)
  • Место: Велес
  • Оддалеченст: ≈7894 км
  • Локација: Спроти Комерцијална банка
Дејности:

штедилници


  • Телефон 2: 043 212881
  • Факс: 043 212880
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00Мапа

Агенцијата за промоција и поддршка на туризмот учествува на 42-от меѓународен саем за туризам ”SAJAM TURIZMA 2020” во Белград, заедно со општините Дојран и ...
сите 38 | | | веќе видена

До сега 9 странски компании подигнале документација да аплицираат на тендерот за изградба на фотоволтаична централа во Осломеј. Јавниот повик е отворен веќе ...
сите 60 | | | веќе видена

Коморскиот инвестициски форум на шесте земји од Западен Балкан и Генералниот директорат за Европска соседска политика и преговори за проширување (ДГ НЕАР) ќе ...
сите 51 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи