Можности - Струга


  • Адреса: Маршал Тито 63-а-1/1
  • Место: Струга
  • Оддалеченст: ≈7426 км
Дејности:

штедилници


  • Факс: 046 784085
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00
    Саб од 09:00 до 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

„Со договорот за стратешката инвестиција за изградба на когенеративна централа во Скопје, се обезбедува поевтина струја за граѓаните во наредните 20 години. Со ...
сите 57 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Nvidia во средата прогнозираше раст на приходите за првиот квартал од 233%, далеку над очекувањата на Волстрит за раст од 208%. За ...
сите 71 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи