Моторола


  • Адреса: Ордан Чопела 116
  • Место: Скопје

  • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Владата утре се очекува да ја разгледува новата цена на струјата која ЕСМ треба да ја предложи на владина седница. Се прават последните пресметки – колкаво ќе ...
сите 133 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи