МотоАмерит технички преглед

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: ул.1506, бр.22
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7849 км

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00Слика од локација

Фото и видео галерија

МотоАмерит - модерна станица за технички преглед, опремена со најсовремени технички уреди за вршење на оваа дејност.
повеќе

Постови

Вонреден термин за електронско полагање на испитот за сертификат за возачите на моторни возила за превоз на опасни материи

Соглaсно Законот за превоз во патниот сообраќај, Министертвото за транспорт и врски закажува вонреде ...

Протесно возење на српските превозници на 19 септември 2018

Здружението за меѓународен патен транспорт на Србија заедно со Здружението “МДТ Систем” од Краљево ќ ...

ТРАНСПОРТ И ЛОГИСТИКА бр.152-153

Visit the post for more.

Нови цени на патарините во Србија

ЈП “Патишта на Србија” информира дека со Одлуката за изменување на висината на посебниот надоместок ...

ТРАНСПОРТ И ЛОГИСТИКА бр.152-153

Visit the post for more.

ТРАНСПОРТ И ЛОГИСТИКА бр.152-153

Visit the post for more.

ТРАНСПОРТ И ЛОГИСТИКА бр.152-153

Visit the post for more.

Покана за настанот за Промовирање на концептот за овластен економски оператор

Почитувани, Во прилог Ви ја проследуваме покана за настанот за Промовирање на концептот за овластен ...
Слика од локација
Купони

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи