Мото-комерц


  • Адреса: Шишка б.б.
  • Место: Кавадарци
  • Оддалеченст: ≈7927 км
  • Локација: нас.Глишич

  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 19:00
    Саб од 09:00 до 14:00
  • Пауза: Пон - Пет од 14:00 до 17:00Мапа

Околу 2.500 правни субјекти треба до 31 март да излезат на слободниот пазарна електрична енергија. Станува збор главно за јавни претпријатија во државна ...
сите 13 | | | веќе видена

Државата да се воздржи од зголемување на минималната плата за да не дојде до целосен колапс на текстилната индустрија. Наместо вештачкото зоголемување на ...
сите 28 | | | веќе видена

Увезената стока, привремено им била задржана. Изминатиов период, царинските службеници откриле повеќе обиди за криумчарење стока, при што се задржани облека, ...
сите 2 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи