Мотиви

ПаркингЈавен превозWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: бул.Крсте Мисирков 7 лам Ц/2/14
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10684 км
  • Локација: Т.Ц. Мавровка 2 спрат

  • Телефон 2: 075 444051
  • Факс: 02 3212888
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Слика од локација
Слика од локација
Мапа

Од задутре нема повеќе гарантирани цени на производите во маркетите. Но вицепремиерот за економски прашања Фатмир Битиќи порача дека секое нелогично ...
сите 86 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи