Мотив плус

Работиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Крушевска Република 139
  • Место: Штип
  • Оддалеченст: ≈7492 км
  • Локација: Индустриска зона, населба Баби 5

  • Телефон 2: 032 608236
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 15:00
    Саб од 08:00 до 13:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1565791826_31.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Мотив плус е студио со повеќегодишна традиција во дизајн и адвертајзинг, печатење, изработка на светлечки реклами, рекламни табли, билборди, брендирање излози и возила , апликации на ѕид, дигитално печатење.

Во производен програм на Мотив Плус се:
• Светлечки реклами во различни изведби (алуминиум,плексиглас)
• Рекламни табли, билборди (за изнајмување), тотеми, печатени церади(банери), внатрешни и надворешни обележувања за насочувања и уредувања
• Печатени самолепливи фолии, церади, фотоглос хартија, канвас, знамиња во колор, перфорирана фолија
• Печатени маици (од сопствено производство)
• Печатени рекламни материјали (пенкала, запалки, нотеси, чадори, капи, шалчиња, календари, знамиња, налепници, подметачи...)
• Печатени промотивни материјали (флаери, каталози, брошури, визиткарти)
• Производство и печатење на разни кутии (за пица,пастрмајлија и др.)
• Покани за свадби
• Налепници на ѕид

Услуги кои ги нуди Мотив Плус се:
• Дизајн и графичка припрема
• Дигитално печатење на разни формати на солвент принтер РОЛАНД (ПВЦ самолеплива фолија, церади, фотоглос хартија, канвас платно, перфорирана фолија, знамиња и др)
• Дигитално катирање
• Печатење врз секакви типови материјали (стакло, керамика, пластика, алуминиум, плексиглас...)
• Штанцање по форма на картон, гума, меки пластики
• Брендирање излози и возила
• Сито печатење
• УВ печатење
• Тампон печатење
• Злато тисок
повеќе
Цена со ДДВ:11 ден.

ЗАПАЛКА СО КОЛОР ПРИНТ

Цена со ДДВ:11 ден.

Пенкало со колор принт

Цена со ДДВ:500 ден.

СЛИКИ ЗА ЗИД

Цена со ДДВ:690 ден.

ДУКС СО КАПА

Цена со ДДВ:150 ден.

ЗАШТИТЕН ВИЗИР

Цена со ДДВ:400 ден.

МАИЧКА ЗА ПОДАРОК СО ПРИНТ

Цена со ДДВ:2.200 ден.

ТАБЛА ЗА ТАКСИ ВОЗИЛО

Цена со ДДВ:150 ден.

НАЛЕПНИЦА - ДРЖИ РАСТОЈАНИЕ

Цена со ДДВ:300 ден.

ПОЛО МАИЦА СО ЈАКА

Цена со ДДВ:150 ден.

Маица со кратки ракави

Цена со ДДВ:200 ден.

табличка ПАЗИ КУЧЕ

Цена со ДДВ:55 ден.

Заштитна маска за лице

Цена со ДДВ:35 ден.

Заштитна маска за лице


Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи