Монолит Груп

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Ванчо Прќе 119
  • Место: Штип
  • Оддалеченст: ≈7920 км
  • Локација: Зграда на бетон

  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1552313739_81.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

<b>МОНОЛИТ ГРУП ДОО ШТИП</b>, како фирма за проектирање, дизајн и инженерство е основана во 2014 година.
Специјализирана и лиценцирана за ПРОЕКТИРАЊЕ и НАДЗОР на градби од втора категорија, со лиценца издадена од министерството за транспорт и врски на Република Македонија.

Во работењето ги применуваме европските стандарди, трендови и иновации.

Нудиме:

>> Функционални решенија
>> Максимално искористен простор по желба на инвеститорот
>> Современ ентериер
>> Врвен стил и дизајн

Нудиме комплетни услуги и решенија, кои целосно ги задоволуваат потребите на клиентите. Како ваш сигурен партнер, целосно ги почитуваме договорените рокови за реализација на проектите, со примена на современи светски трендови и нови технологии.

Продукти

-Изработка на целосна проектна документација
-Идејни решенија
-Надзор над градба
-Консултантски услуги од областа на архитектурата и градежништвото
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи