Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohrid
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Money transfer
 • Banks
 • Bureaux de change (foreign currency exchange )
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Money transfer in Ohrid

Akvarius sistem


 • Address : Goce Delcev 25
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7866 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Atlantis


 • Address : bul.Turisticka 3/4
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7866 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kosiva


 • Address : bul.Turisticka 9
 • Place: Ohrid

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

London As M


 • Address : Dimitar Vlahov 20 lok.8
 • Place: Ohrid

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

NLB Banka-Ohrid


 • Address : Partizanska 3
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7866 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Categories:

banks, money transfer

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Post of North Macedonia-Ohrid 6000


 • Address : Makedonski Prosvetiteli b.b.
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7866 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ritra


 • Address : Sv.Kliment Ohridski b.b.
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7866 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sparkasse Bank-Ohrid


 • Address : Partizanska 1/1
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7866 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Categories:

banks, money transfer

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stopanska banka AD BitolaCategories:

banks, money transfer

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

TTK Bank-Filijala Ohrid (TTK Banka-Ohrid)


 • Address : bul.Makedonski Prosvetiteli 8-v
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7866 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 09:00 to 13:00

Categories:

banks, money transfer

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tobi sk


 • Address : bul.Turisticka 54
 • Place: Ohrid

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Uni Bank (Uni Banka)


 • Address : bul.Makedonski Prosvetiteli 8
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7866 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Categories:

banks, money transfer

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zim Transfer


 • Address : Goce Delcev 227
 • Place: Ohrid

Categories:

money transfer

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Договор за државна помош од 16 милиони евра денеска потпиша Владата со германската компанија „Дрекселмајер“ со кој е предвидено изградба на нова производствена ...
сите 38 | | | веќе видена

Преку трите кредитни линии, Ковид 1, 2 и 3, од Развојната банка на Северна Македонија, обезбедени се ликвидни средства во вкупен износ од 44,1 милиони евра, ...
сите 45 | | | веќе видена

Ако петтиот пакет мерки не се донесе до крајот на неделава, тројно повеќе текстилни работници ќе бидат пуштени на принуден одмор, предупредува Синдикатот за ...
сите 116 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев, обраќајќи се на панел-дискусијата на тема: „Со инвестиции во иновации до одржлив економски раст“, во организација на Фондот за иновации и ...
сите 32 | | | веќе видена

Стопанска банка а.д. Битола и во првиот квартал од 2021 година го продолжи трендот на остварување позитивни финансиски резултати. Иако повеќе од една година ...
сите 16 | | | веќе видена

Прометот во индустријата во февруари 2021 година, во однос на февруари лани бележи намалување од еден отсто, во однос на претходниот месец има раст од 3,8 ...
сите 49 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel