Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Negotino
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Money transfer
 • Banks
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Money transfer in Negotino

Antigona sim


 • Address : Serta 23
 • Place: Negotino
 • Distance: ≈7502 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:30 • Sat from 08:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Corso (Korzo)


 • Address : Dame Gruev b.b.
 • Place: Negotino
 • Distance: ≈7502 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 05:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kapital Transfer Ria


 • Address : Straso Pindzur 34
 • Place: Negotino

Categories:

money transfer

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Maks-bos


 • Address : Marsal Tito 154
 • Place: Negotino
 • Distance: ≈7502 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 20:30 • Sun from 08:00 to 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

NLB Banka-Negotino


 • Address : Marsal Tito b.b.
 • Place: Negotino
 • Distance: ≈7502 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30 • Sat from 09:00 to 13:00

Categories:

banks, money transfer

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Post of North Macedonia-Negotino 1440


 • Address : Jane Sandanski 1
 • Place: Negotino
 • Distance: ≈7502 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sparkasse Bank-Negotino


 • Address : Straso Pindzur 2
 • Place: Negotino
 • Distance: ≈7502 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Categories:

banks, money transfer

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Uni Bank (Uni Banka)


 • Address : Jane Sandanski 3
 • Place: Negotino
 • Distance: ≈7502 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Categories:

banks, money transfer

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Договор за државна помош од 16 милиони евра денеска потпиша Владата со германската компанија „Дрекселмајер“ со кој е предвидено изградба на нова производствена ...
сите 66 | | | веќе видена

Деловната заедница е исправена пред предизвикот за забрзано навлегување во процесот на дигитализација. Независно од индустријата и областа во која егзистираат, ...
сите 40 | | | веќе видена

Етериумот поскапе за 8 oтсто и достигна нов рекорд. Оваа криптовалута сега чини 2.600 долари, продолжува да расте од почетокот на неделата. Втората светска ...
сите 22 | | | веќе видена

На денешното продолжение на седницата на Годишното собрание на акционери на АД „Реплек“, едногласно беше изгласана доверба на членовите на Управниот и ...
сите 26 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel