Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Kavadarci
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Money transfer
 • Bureaux de change (foreign currency exchange )
 • Banks
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Money transfer in Kavadarci

Bast white change


 • Address : Ilindenska 18
 • Place: Kavadarci

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

NLB Banka-Kavadarci


 • Address : Ilindenska 81
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7500 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30 • Sat from 09:00 to 13:00

Categories:

banks, money transfer

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nikom trejd


 • Address : Kiril i Metodij 12
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7500 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 21:00 • Sat from 09:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Post of North Macedonia-Kavadarci 1430


 • Address : Ilindenska 20
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7500 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sparkasse Bank-Kavadarci


 • Address : Ilindenska 107
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7500 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Categories:

banks, money transfer

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Super Travel


 • Address : bul.Makedonija 3-b
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7500 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 21:00 • Sat from 08:30 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

TTK Banka-Ekspozitura Kavadarci (TTK Banka-Kavadarci)


 • Address : Ilindenska 11
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7500 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 09:00 to 13:00

Categories:

banks, money transfer

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Td-td


 • Address : Blazo Aleksov b.b.
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7500 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Uni Bank


 • Address : Ilindenska 54
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7500 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Categories:

banks, money transfer

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vegas 2019


 • Address : Ilindenska 68-1/9
 • Place: Kavadarci

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Velmond


 • Address : Cano Pop Ristov 1
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7500 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 20:30 • Sat from 08:30 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Договор за државна помош од 16 милиони евра денеска потпиша Владата со германската компанија „Дрекселмајер“ со кој е предвидено изградба на нова производствена ...
сите 66 | | | веќе видена

Деловната заедница е исправена пред предизвикот за забрзано навлегување во процесот на дигитализација. Независно од индустријата и областа во која егзистираат, ...
сите 40 | | | веќе видена

Етериумот поскапе за 8 oтсто и достигна нов рекорд. Оваа криптовалута сега чини 2.600 долари, продолжува да расте од почетокот на неделата. Втората светска ...
сите 22 | | | веќе видена

На денешното продолжение на седницата на Годишното собрание на акционери на АД „Реплек“, едногласно беше изгласана доверба на членовите на Управниот и ...
сите 26 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel