Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Gevgelija
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Money transfer
 • Banks
 • Travel agents
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Money transfer in Gevgelija

Dori


 • Address : Slobodan Mitrov Danko 107
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7552 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00 • Sat from 09:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Monte - Mk


 • Address : 7-mi Noemvri 74
 • Place: Gevgelija

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

NLB Banka-Gevgelija


 • Address : Dimitar Vlahov 7
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7553 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30 • Sat from 09:00 to 13:00

Categories:

banks, money transfer

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Post of North Macedonia-Gevgelija 1480


 • Address : Marsal Tito 22
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7553 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Promobile stil


 • Address : Marsal Tito 105-3
 • Place: Gevgelija

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Putnik


 • Address : 7-mi Noemvri 53
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7552 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stopanska Banka Bitola AD-Gevgelija


 • Address : Marsal Tito 1
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7553 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 09:00 to 13:00

Categories:

banks, money transfer

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Uni Bank (Uni Banka)


 • Address : Dimitar Vlahov 1
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7553 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Categories:

banks, money transfer

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vantoni


 • Address : Risto Frasinin 20
 • Place: Gevgelija

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Следната недела ќе биде објавен јавниот повик за финансиска поддршка од 1 милион евра за компаниите да можат да реализираат настани од јавен интерес со домашни ...
сите 217 | | | веќе видена

Производителите на пченица, житни и индустриски култури и сончогледот, доколку употребиле сертифициран семенски материјал ги исполнуваат условите за субвенции ...
сите 12 | | | веќе видена

Ако петтиот пакет мерки не се донесе до крајот на неделава, тројно повеќе текстилни работници ќе бидат пуштени на принуден одмор, предупредува Синдикатот за ...
сите 59 | | | веќе видена

Прометот во индустријата во февруари 2021 година, во однос на февруари лани бележи намалување од еден отсто, во однос на претходниот месец има раст од 3,8 ...
сите 35 | | | веќе видена

Време зa читање: < 1 минутa Аналитичарите на Голдман Сакс велат дека бакарот е “новата нафта” и предвидуваат пораст на цената на црвениот метал до 11.000 ...
сите 7 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel