Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Охрид
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Мобилни телефони и додатоци - продавници
 • Телекомуникациски услуги
 • Интернет - услуги
 • Мобилни телефони - поправки
 • Клима-уреди и климатизација
 • Телефони - Продавници
 • Телевизии Кабелски
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Мобилни телефони во Охрид

Аквариус систем


 • Адреса: Гоце Делчев 25
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 21:00

А1-Охрид


 • Адреса: Климент Охридски 119
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 21:00 • Саб од 08:00 до 16:00

Биг Мобиле


 • Адреса: Туристичка 74
 • Место: Охрид
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00 • Саб од 09:00 до 17:00

Инфел-КТВ


 • Адреса: Туристичка, мини базар Гранит лок.12
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км

Инфел-Нетплус


 • Адреса: Богомилска б-1
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км

Моби&Копи


 • Адреса: Даме Груев 9
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км

Талат


 • Адреса: бул.Македонски Просветители б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 20:00

Телеком продавница-Охрид 1


 • Адреса: бул.Македонски Просветители 4
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб од 09:00 до 16:00

Телеком продавница-Охрид 2


 • Адреса: Св.Климент Охридски, комлекс Пасаж 22
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб од 09:00 до 16:00

Хенди тел


 • Адреса: бул.Туристичка 1-1/4
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7867 км

Мапа

Агенцијата за промоција и поддршка на туризмот учествува на 42-от меѓународен саем за туризам ”SAJAM TURIZMA 2020” во Белград, заедно со општините Дојран и ...
сите 38 | | | веќе видена

До сега 9 странски компании подигнале документација да аплицираат на тендерот за изградба на фотоволтаична централа во Осломеј. Јавниот повик е отворен веќе ...
сите 60 | | | веќе видена

Коморскиот инвестициски форум на шесте земји од Западен Балкан и Генералниот директорат за Европска соседска политика и преговори за проширување (ДГ НЕАР) ќе ...
сите 51 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи