Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Велес
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Мобилни телефони - поправки
 • Мобилни телефони и додатоци - продавници
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Мобилни телефони - поправки во Велес

Мај Моби


 • Адреса: Страшо Пинџур 4
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7466 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Моби мобил


 • Адреса: Алексо Демниевски-Бауман 2
 • Место: Велес

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Моби плус


 • Адреса: Димитар Влахов 11
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7467 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:30 до 20:00 • Саб од 09:00 до 16:00
 • Пауза: Пон - Пет од 13:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Моби-Ричи


 • Адреса: Борис Трајковски (Ленинова) 2-а
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7466 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 20:00 • Нед од 10:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Планет мобил


 • Адреса: Благој Ѓорев 9
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7466 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

„Воведовме транспарентен пристап и јасни правила на доделување државна помош за инвеститорите. Во соработка со „Прасјвотерхаус Куперс“ изработивме методологија ...
сите 6 | | | веќе видена

Владата го разгледа и утврди текстот на Предлогот на закон за финанска поддршка на социјално ранливи категории на граѓани, за справување со енергетската и ...
сите 141 | | | веќе видена

Според министерот за економија Крешник Бектеши, мерките ги даваат своите резултати во делот на зачувување на животниот стандард. Во случај, како што рече ...
сите 37 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи