МН-АС

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi Зона

  • Адреса: с.Радолишта
  • Место: Струга
  • Оддалеченст: ≈7851 км

  • Телефон 2: 075 448892
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1509538277_84.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Компанијaта МН-АС се занимава со производство на терацо плочки, изградба, проектирање, надзор, купопродажба на станови и деловни простори..

Денес компанијата е организирана во пет линии, со план да отвораат и други линии во наредните години:
• Производство на Теrastone плочки
• Продажба и купување на станови и деловни простории
• Проектирање
• Изградба
• Надзор

За успешноста на нашите напори зборува самата работа (до ден денес) во областа на градежништвото како приватни објекти, јавни згради, градини регулирани и други објекти, исто така за успехот на нашите напори (нашата компанија) зборуваат илјадниците м² плочки производени и поставени за краток временски период, на отворени паркови, затворени тераси, како и други деловни простории. Исто така, можеме да се пофалиме дека сме една од ретките компании кои на своите потрошувачи им нуди целосен пост-продажен сервис (транспорт, подготовка за монтажа и монтажа).

Производниот погон на МН-АС се наоѓа во индустриската зона во с. Мороишта, во близина на град Струга, на површина од 5.000 М ². Во моментот, MN-АС има 20 вработени, добро обучен и високо квалифициран кадар. МН-АС е препознатлив како водечка компанија во земјата, по повеќе фактори, од кои најважен е квалитетот на услугата, а уште поважна е и можноста да се понудат производи со одличен естетски, функционален и ценовен квалитет.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи