МК-Екопак

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Коле Канински 5-а
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈10769 км
  • Локација: веднаш под камен мост

  • Телефон 2: 070 350544
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1581497309_98.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

МК-Екопак е специјализирана фирма е за производство на хартиени кеси и картонска амбалажа, а во склоп на компанијата се и графичкиот дизајн и производството на печатени материјали со врвен квалитет, како и професионалната доработка.

Производи и услуги:
• Хартиени кеси (брендирани и комерцијални)
• Картонска амбалажа
• Графички дизајн
• Висококвалитетно печатење
• Репроматеријали како што се полипропилен фолии, сјајни, метализирани и мат.

Компанијата нуди целосна услуга, од креативен дизајн преку висококвалитетно печатење, користење на најквалитетни материјали до професионална доработка на производите, се со цел да ги задоволи барањата на своите клиенти.

МК-Екопак е компанија со 30 годишно искуство во претприемништвото во графичката индустрија, a како сопствена фирма е основана во декември 2008 година и од тогаш успешно делува во Македонија и на Балканот.

МК-Екопак секогаш ги следи новите трендови и технологии во графиката кои се клучни во освојувањето на нови клиенти и зачувување на старите и се стреми кон постојано подобрување на квалитетот на услугите, одговорност и доследност во извршување на задачите, со строга посветеност на квалитетот со цел да создаде производ кој на клиентите ќе им помогне и самите да го унапредат својот бизнис.

За повеќе информации контактирајте не на телефонот 047 525252.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи