Мистер хот дог-Mr.Hot Dog

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

  • Адреса: Љубљанска 4
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7848 км
  • Локација: Скопје Сити мол, 2 кат

  • Работно време: Пон - Нед од 10:00 до 22:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1580892345_56.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

ПРВИОТ ГУРМАНСКИ ХОТ ДОГ ВО СКОПЈЕ

Нашата приказна започна летото 2017 година на терасата на Скопје Сити Мол, каде за прв пат се појави хот дог количка со логото на MR HOT DOG.

Денес, првиот специјализиран хот дог киоск се наоѓа во одделот за храна, на вториот кат во Скопје Сити Мол.

На нашето мени ќе најдете многу комбинации кои ќе ги задоволат вкусовите и на најголемите гурмани.

Секој хот дог го правиме со висококвалитетни и внимателно одбрани состојки кои ги подготвуваме секојдневно за максимална свежина, сите состојки ги вклопивме и избалансиравме во највкусните рецепти, го имаме без конкуренција најдоброто лепче во градот и што е најважно од сè – посветуваме многу љубов и внимание во секој послужен хот дог!

Нашата цел е да ви подготвиме хот дог кој нема да го гледате само како брза храна, туку како вистинско гурманско уживање.

Немате идеја каква храна да послужите на вашиот настан?

КЕТЕРИНГ ЗА ЕВЕНТИ

Одберете еден поинаков и урбан кетеринг за гостите на вашите настани.
повеќе
Слика од локацијаСлика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи