Mirazh mk

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Telefon 2: 070 370729
  • Faksi: 02 2520183
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1577273067_64.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Мираж МК е формиран во 2008 година, со основна дејност за продажба на опрема за дигитално печатење, медиуми, мастила и услуги. Во овие 10 години, компанијата на македонскиот пазар се докажа како доверлив и сигурен добавувач. Нашите партнери имаат доверба во нас како дистрибутер, бидејќи постојано работиме за нивниот успех.
Тимот на Мираж МК е срцето на компанијата.

Експертизата, знаењето и вештините се она на што Мираж МК се потпира, а кај нашите клиенти влева сигурност и доверба. Секогаш сме подготвени за разговор за нивните потреби и барања, да ја инсталираме и сервисираме опремата што ја нудиме, а со тоа да го исполниме ветувањето дадено кон нив. Затоа ја формулиравме нашата мисија на следниов начин:

"Да ги поврземе уникатните компетенции на нашиот високостручен тим со потребите на пазарот за дигитално печатење, со цел да ги понудиме најдобрите решенија за нашите клиенти, кои ќе им помагаат да ги воведат и имплементираат најновите технологии и материјали за дигитално печатење".

Портфолиото на Мираж МК е единствено на пазарот. Застапени се брендовите и опремата со кои се заокружува целиот процес на дигитално печатење. Во Македонија ги донесовме светски познатите и реномирани компании, како што се – Roland, D.Gen, Summa, EFI, Transmatic, Rollsroller, Formech, Impulsa, Forsthoff, PONGS, Polycasa, Intercoat, 3M, Simona, Sioen, Sensient, Caldera, Wasatch и многу други.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj