Мираж мк

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: ул.852 бр.58
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10687 км
  • Локација: Во кругот на фабриката Газела

  • Телефон 2: 070 370729
  • Факс: 02 2520183
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1577273067_64.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Мираж МК е формиран во 2008 година, со основна дејност за продажба на опрема за дигитално печатење, медиуми, мастила и услуги. Во овие 10 години, компанијата на македонскиот пазар се докажа како доверлив и сигурен добавувач. Нашите партнери имаат доверба во нас како дистрибутер, бидејќи постојано работиме за нивниот успех.
Тимот на Мираж МК е срцето на компанијата.

Експертизата, знаењето и вештините се она на што Мираж МК се потпира, а кај нашите клиенти влева сигурност и доверба. Секогаш сме подготвени за разговор за нивните потреби и барања, да ја инсталираме и сервисираме опремата што ја нудиме, а со тоа да го исполниме ветувањето дадено кон нив. Затоа ја формулиравме нашата мисија на следниов начин:

"Да ги поврземе уникатните компетенции на нашиот високостручен тим со потребите на пазарот за дигитално печатење, со цел да ги понудиме најдобрите решенија за нашите клиенти, кои ќе им помагаат да ги воведат и имплементираат најновите технологии и материјали за дигитално печатење".

Портфолиото на Мираж МК е единствено на пазарот. Застапени се брендовите и опремата со кои се заокружува целиот процес на дигитално печатење. Во Македонија ги донесовме светски познатите и реномирани компании, како што се – Roland, D.Gen, Summa, EFI, Transmatic, Rollsroller, Formech, Impulsa, Forsthoff, PONGS, Polycasa, Intercoat, 3M, Simona, Sioen, Sensient, Caldera, Wasatch и многу други.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи