Министерство за труд и социјална политика -КОНТАКТ ЦЕНТАР


 • Место: Скопје
  Препорачани резултати за вашето пребарување:

  Граѓаните кои досега не ја исполниле својата обврска и не се регистрирале на е-пдд системот, Управата за јавни приходи (УЈП) потсетува дека покрај шалтерите ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка


  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи