Министерство за финансии- Биро за јавни набавки Скопје


  • Адреса: Димитија Чуповски (Вељко Влаховиќ) 11
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7852 км
Дејности:

бироа


  • Телефон 2: 02 3255711
  • Факс: 02 3126027
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Одговорна влада прво ги гледа цените во јули и август и вели ги замрзнувам оние кои билево јули и август, а не овие сега цени, рече Љупчо Пренџов од ГРОМ на ...
сите 51 | | | веќе видена

Време зa читање: 4 минути Дигиталната револуција донесе бројни дигитални алатки и функционалности, кои ја имаат моќта да ја подобрат деловната практика, и да ...
сите 11 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи