Минако

Достава

  • Адреса: Орце Николов 182/а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7423 км

  • Телефон 2: 02 3066556
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/3196f354756b5765cfe3402c95122cf2.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Минако е компанија која продава и врши услуга на пазрот во РМ, а на потрошувачите им е позната од 2003 година.

Први во создавање на новости и лидери во негување на постоечките вредности со што се разликуваме од останатите.

Успешно ги препознаваме и задоволуваме потребите на современите потрошувачи нудејќи им врвни и иновативни производи на едно место.

Нашите маркетинг менаџери со стратегиско позиционирање на производите, успеваат да ги позиционираат во мислите на потрошувачите и комуникацијата ја насочуваат кон победи со напорна и фер игра.

Работиме тимски и веруваме во моќта на успешниот тим.

Креираме долгорочни вредности на брендовите и компанијата.

Ние знаеме дека вложените пари на потрошувачите имаат најголема вредност и мора да им се исплатат.

Како посветена компанија за грижа на заедницата и животната средина,ги поддржуваме активностите и проектите од областа на екологијата и здравството, спортот, образованието, уметноста, културата.

Наградите и признанијата имаат посебно значење во компаниското портфолио.

02/3296-571
02/3066-556
075/446-011
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи