Микротони Белтоне 1

Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Дервиш Цара, Кула 1
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7820 км
  • Локација: наспроти училиштето „Лириа„

  • Телефон 2: 044 529848
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00
    Саб од 09:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1579163264_33.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи