Mikrokom

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Kiro Gavrillovski 49
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7851 км

  • Faksi: 02 6130797
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00Foto dhe video galeri

MIKROM është një kompani e pranishme në tregun maqedonas që nga viti 2001.

Aktiviteti kryesor i kompanisë sonë është shitja, shpërndarja dhe prodhimi i:
• Materialeve për zyrë
• Ngjitës që përdoren në punën në zyra, fabrikat e prodhimit, magazina
• Pajisje kompjuterike dhe pajisje informatike
• Mjetet për higjienë

Qëllimi ynë është të jemi të ndryshëm dhe unik në treg dhe në mënyrë shumë profesionale t’i përmbushim nevojat e partnerëve tanë të biznesit dhe konsumatorëve të tjerë.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj