Mikprom


  • Adresa: Tashko Karaxha 11-A
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7426 км

  • Telefon 2: 070 265522
  • Faksi: 02 2401323
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1519380799_34.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Микпром
Микпром е компанија која се занимава со промет на големо и мало со:
• Алати за брусење
• Резен алат
• Рачен електричен алат
• Рачен алат
më shumë
11%save
Retail Price - VAT Included:4.390 MKD3.900 MKD

Ударна дупчалка

10%save
Retail Price - VAT Included:7.999 MKD7.190 MKD

Електрична аголна брусилка

9%save
Retail Price - VAT Included:10.990 MKD9.990 MKD

Акумулаторски ударен одвртувач

Retail Price - VAT Included:1.990 MKD

Digital caliper 0-150/0,01mm

Retail Price - VAT Included:3.899 MKD

Електрична аголна брусилка

Retail Price - VAT Included:1.990 MKD

Vernier caliper 0-150/0,05 mm

Retail Price - VAT Included:2.290 MKD

Vernier caliper 0-150/0,02 mm

Retail Price - VAT Included:4.170 MKD

Digital caliper 0-200/0,01mm

Retail Price - VAT Included:2.690 MKD

Digital caliper 0-150/0,01mm

Retail Price - VAT Included:2.090 MKD

Vernier caliper 0-200/0,05mm

Retail Price - VAT Included:1.490 MKD

Vernier caliper 0-150/0,05mm

Retail Price - VAT Included:1.290 MKD

Vernier caliper 0-150/0,05mm

Retail Price - VAT Included:1.400 MKD

Електрична ударна дупчалка

Retail Price - VAT Included:2.700 MKD

Ударна дупчалка


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj