Мик Свети Николе


  • Адреса: Плоштад Илинден б.б.
  • Место: Свети Николе
  • Оддалеченст: ≈7468 км
  • Локација: Градски пазар

  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 20:00
    Саб од 07:00 до 14:00
    Нед од 07:00 до 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Бензините и дизелот од ноќеска на полноќ ќе поевтинат за половина денар, соопшти Регулаторната комисија за енергетика.Од вечерва на полноќ малопродажните цени ...
сите 87 | | | веќе видена

УНИБанка АД Скопје ги известува своите почитувани клиенти дека Експозитурата Битола се премести на нова локација во поголеми и посовремени простории во насока ...
сите 83 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи