Ми-Ва

Работиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: бул.Кочо Рацин 42
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7852 км
  • Локација: во близина на Зелен пазар, спроти новата катна гаража

  • Телефон 2: 02 2780366
  • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 17:00
    Саб од 10:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1538389869_95.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Компанијата МИ-ВА се занимава со продажба на:
• Врати - сигурносни и внатрешни, од грчката компанија Arrikton Porta
• Паркет - готов, лакиран, трослоен и двослоен од австриската компанија Scheucher
• Агенција за недвижнини

До денес, значајно проширување на продажната мрежа преку отворање на повеќе продажни салони, ширење на дистрибутерската мрежа, промоции и нови модели во континуитет. Испорака со наши возила и монтажа од страна на стручни екипи поради поефикасно опслужување на клиентите-далеку поквалитетно од ангажирање надворешни подизведувачи.

Закажете деловна средба со нашите експерти. Дознајте ги предностите за деловна соработка со нашата компанија. Бидете и вие еден од многуте задоволни клиенти.

Добро изведените работи и врвниот европски квалитет стануваат одлична препорака за нови клиенти.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи