Металтехна


  • Адреса: Кузман Шапкарев 7
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10679 км

  • Телефон 2: 075 269716
  • Факс: 02 2035348
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1634200806_12.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Металтехна ДОО е компанија која се занимава со производство на секаков тип на врати, огради, челични конструкции итн.
Ние доставуваме целосна линија на квалитет на сопствени и стандардни градежни отвори за секаков вид на врати независно од тоа дали се работи за административни, станбени, образовни или здраствени проекти.

Довербата која ни ја даваат нашите кооперанти е доказ за нашиот квалитет кој е исклучително запазен, а секако и долгогодишната застапеност на македонскиот пазар и пошироко.

Металтехна ДОО започна со производство на врати во далечната 1992 година.
Од година во година капацитетот на производство се зголемува поради одличното менаџирање на основачите. Денеска како авторитетна компанија на која можат да се потпрат голем број на изведувачи на градежни работи во доменот на браваријата покрај голем број на станбено-деловни објекти би издвоиле и дел од значајни проекти на кои сме работеле.

"Собрание на Република Македонија"
"Влада на Република Македонија"
"Министерство за Надворешни Работи"
"Рамстор Мол"
"Сведмилк"
"УСАИД"
"СТОБИ - Винарија"
"ТАВ - Аеродром"
"Пивара Скопје"
"Алкалоид - Скопје"
"Арена Филип 2 Македонски"
"Спортски центар "Борис Трајковски"
"Фабрика за стиропор - Усјепор - Цементара"
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи