Мелодија


  • Адреса: Гоце Делчев 45
  • Место: Охрид
  • Оддалеченст: ≈7438 км
  • Локација: Градски Пазар

  • Телефон 2: 046 271039
  • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Латинска Америка и Карибите станаа „жешка точка“ во пандемијата на ковид-19 и неколку држави во регионот сега имаат најголем број случаи по глава на жител, ...
сите 48 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи