Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Automobila - servise (autoservise)
 • Automobila - pjesë rezervë - tregti
 • Goma (pneumatikë) - tregti dhe shitore
 • Kamionë dhe mjete të tjera transporti - riparime
 • Automobila - pajisje elektrike
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Mekanikë në Ohër

Autoservise Dalceski


 • Adresa: F.Podmol
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Avto Servis Sajmon


 • Adresa: Radojca Noviçiq 33-N
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Avto Servis Zlate


 • Adresa: Prilepska 13-a
 • Vendi: Ohër
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Avtomakedonija-Ohër


 • Adresa: Dame Gruev 256
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7439 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 15:00 deri më 18:00

Пауза: Пон-Пет 15-18ч

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Boban


 • Adresa: rr.130 nr.52
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Brezon


 • Adresa: 8 Shtatori 61
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7439 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dojcin


 • Adresa: Marko Nestorovski 268
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7439 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Galeb


 • Adresa: Korpusi i 15-të p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7439 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jole treid 2015


 • Adresa: Zhelezniçka 2
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

KM Avto Plin 7


 • Adresa: 15 Korpus 35
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Maxhar/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Munja


 • Adresa: Goce Dellçev 255-a
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7437 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nomçe/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Reli


 • Adresa: 8 Shtatori 45
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7439 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rizvan


 • Adresa: Bul.Turistiçka 106
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7437 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 18:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sllavik


 • Adresa: F.Leskoec
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7438 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00 • Sh nga 08:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sterjo-Bato


 • Adresa: Bul.Turistiçka p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7439 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Universal Vucko


 • Adresa: Vasill Gllavinov 9
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Пролонгирање на роковите за поднесување на годишни сметки и финансиски извештаи преку законски измени на Законот за трговски друштва со цел подобрување на ...
сите 34 | | | веќе видена

Следниот месец на граѓаните кои скенирале фискални сметки во последните три месеци од 2020 година преку апликацијата Мој ДДВ ќе им бидат вратени 6,1 милион ...
сите 22 | | | веќе видена

Германија ја намали прогнозата за економски раст за оваа година на 3% поради продолжувањето на ограничувањата за справување со коронавирусот, кој се очекува да ...
сите 18 | | | веќе видена

Ограничувањето на работата на компаниите што се занимаваат со организирање игри на среќа, со воведување уредба за задолжително растојание на локалите од ...
сите 9 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj