Подредување по

  • Термин
  • Растојание
  • Популарност
  • Рејтинг

Филтер по градови

  • Ankara
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Меѓународни повикувачки броеви во Ankara

Турција


  • Место: Ankara

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство ги известува сточарите, дека Агенцијата за финансиска поддршка во земјоделството и руралниот развој ...
сите 17 | | | веќе видена

До 20 декември земјоделците ќе добијат дополнителни средства во рамките на „украинската помош“ откако веќе е ажуриран плафонот за оваа поддршка, известува ...
сите 3 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
сите 111 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи