Mega tehnika

Parking

  • Adresa: Hristo Tatarçev 47-zh lok.6 (Sava Kovaçeviq)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7427 км

  • Telefon 2: 02 6134460
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 18:00Foto dhe video galeri

Veprimtaria kryesore e kompanisë MEGA TEHNIKA SHPK - Shkup është shitja e makinave të reja dhe përdorura për ndërtim, si dhe sigurimin e pjesëve rezervë dhe servisim. Ju ofrojm varg të gjerë të makinave dhe qasjeve punuese, të sofistikuara për nevojat Tuaja.

Bëjmë furnizim të pjesëve rezerv origjinale dhe zëvendësim, për të gjitha brendet mirënjohura të mekanizmave për ndërtim.

Për më shumë informata vizitoni web faqen tonë: www.megatehnika.eu.mk, na kontaktoni përmes e-mailit: info@megatehnika.eu.mk apo direkt përmes telefonave: 02/613 4460, 078/905 866.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj