Медикус Хелп - дирекција

ПаркингКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДостапно за хендикепирани лица

  • Адреса: Јадранска магистрала (Качанички пат), с.Визбегово 165-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10679 км

  • Факс: 02 3114033
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1520246567_34.png?t=true&w=300&h=300


40%заштеда
Цена со ДДВ:350 ден.210 ден.

Памучна заштитна респираторна маска

40%заштеда
Цена со ДДВ:350 ден.210 ден.

Заштитна респираторна маска за деца

Цена со ДДВ:11.600 ден.

Glamour Mono

Цена со ДДВ:5.220 ден.

Лумбален појас Lumbamed

Цена со ДДВ:1.950 ден.

Појас за трудници

Цена со ДДВ:2.100 ден.

Активен вежбач со педали


Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи