МедикаС

Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДостапно за хендикепирани лица

  • Адреса: Јордан Мијалков (Железничка) 4
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7851 км
  • Локација: Центар - во близина на Рамстор и НЛБ Банка

  • Телефон 2: 072 205086
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1550220214_17.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Во рамките на МедикаС, функционира и специјалистичка консултативна Офталмолошка ординација, која ги нуди следните услуги:
• Одредување на рефракција (очила)
• Одредување на катаракта (очно перде)
• Преглед на преден очен сегмент
• Мерење на очен притисок
• Гледање на очно дно (фундус)
• Одредување на видна острина
• Одстранување на страно тело од око (корнеа)
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи