Mebell SF

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Zona industriale lindje, f.Dabille p.n.
  • Vendi: Strumicë
  • Distanca: ≈7545 км

  • Telefon 2: 078 346779
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00
    Sh nga 09:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1637139541_83.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Mobilie SF ofron një paletë të gjerë të mobilieve me cilësi dhe punim të lartë dhe sigurisht çmime të arsyeshme.
Lejoni kënaqësi dhe relaksim, ndjenjë të shtëpisë së ngrohtë dhe komode.

• Në gamën tonë të gjerë të produkteve ju mund të gjeni kuzhina me pamje, cilësi dhe punim të paparë! Kuzhina që do t’i lënë pa frymë dhe ata më përzgjedhësit, të punuara me:
- Material Blum standard
- 3 vjet garanci
- Materialet evropiane, punë maqedonase.

• Dollapë të inkorporuar, dhoma gjumi, komodina, tavolina për ngrënie dhe karriget me një pamje perfekte dhe elegante, si dhe mundësi për t'i kombinuar ato dhe për të zgjedhur ngjyrën që ju përshtatet.

• Dhe për çdo fëmijë me stil, dhomat për fëmijë me një pamje unike, të përsosur dhe origjinale. Dëshirat dhe ëndrrat e fëmijëve i bëjmë realitet ...
Prodhimet tona karakterizohen nga dizajni, funksionaliteti dhe cilësia. Dizajni është bërë sipas preferencave ose shijeve të përdoruesve, në mënyrë që ata të ndihen rehat në shtëpinë e tyre. Ka shumë stile ose pamje, por tek ne ka kryesisht dy pamje, një klasike dhe një moderne. Pamja klasike i jep më shumë ngrohtësi shtëpisë dhe aty më shpesh përdoren dekorime druri dhe ngjyra të ngrohta. Pamja moderne karakterizohet nga ngjyra më moderne, minimalizim dhe shumë akcesuar.

Le të jetë çdo ditë e mbushur me dashuri dhe relaksim në një mjedis të këndshëm! Ambient i pasur me kombinime dhe funksionalitet!
më shumë
Retail Price - VAT Included:2.800 MKD

Стол Класик

Retail Price - VAT Included:16.700 MKD

Трпезариска маса

Retail Price - VAT Included:3.350 MKD

Стол Јоханс

Retail Price - VAT Included:16.100 MKD

Трпезариска маса

Retail Price - VAT Included:2.150 MKD

Стол Мила

Retail Price - VAT Included:12.780 MKD

Трпезариска маса

Retail Price - VAT Included:2.850 MKD

Стол Гранд

Retail Price - VAT Included:14.400 MKD

Трпезариска маса

Retail Price - VAT Included:4.100 MKD

Стол Арт

Retail Price - VAT Included:15.650 MKD

Трпезариска маса

Retail Price - VAT Included:2.650 MKD

Стол Ева

Retail Price - VAT Included:14.850 MKD

Трпезариска маса

Retail Price - VAT Included:24.700 MKD

Плакар ФО2 240x215x62

Retail Price - VAT Included:23.720 MKD

Плакар ФО2 220x215x62

Retail Price - VAT Included:22.830 MKD

Плакар ФО2 200x215x62

Retail Price - VAT Included:21.690 MKD

Плакар Ф 240x215x62


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj