МДН Обезбедување

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Црниче 20
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7852 км

  • Телефон 2: 02 2736513
  • Факс: 02 3069899
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1484557075_53.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

МДН Обезбедување е компанија чија основна дејност е обезбедување, со сопствени сили вршиме надградба преку инвестирање во човекови ресурси и модернизирање на техничка опременост со цел подобрување на квалитетот на услугите кои ги нудиме.

Услуги:
• Физичкото обезбедување кое Ви го нудиме има за цел да оствари целосна заштита на имотот, работната средина, заштита на персоналот и вработените и информациите од ризик од повреда, загуба, штета, оштетување од криминална, непријателска или злонамерна активност.

• Патролното обезбедување кое Ви го нудиме за нас претставува планско превземање на безбедносни мерки преку систематски обиколки на определено подрачје по претходно изработен план и распоред со цел соодветен степен на Ваша заштита.

• 4 часовна мониторинг услуга друштвото нуди со помош на сопствен мониторинг центар, чија основна функција е 24 часовно следење на Вашите безбедносни уреди во смисла на остварување на безбедносен увид како контрола на пристап, отварање и затварање, противпожарна заштита, пртивпровална заштита, видео надзор и сл.

• Со техничкото обезбедување Ви нудиме инсталирање и одржување на системи за обезбедување и тоа: Алармни уреди, паник копче, камери и системи за видеонадзор, системи за контрола на пристап и евиденција на работно време, системи против кражба на производи во малопродажна трговија, противпожарни системи и системи за заштита од поплави и сл.

• МДН Обезбедување како услуга Ви нуди обезбедување на транспорт на пари и други вредносни пратки до точно определена дестинација, согласно Вашите потреби. Услугата секако е организирана со блиндирани возила (комбиња) и обучен кадар, соодветно на видот и обемот на транспортот.

МДН обезбедување Доо на пазарот секогаш настапува професионално, со современи технички средства и соодветно оспособен персонал со цел зголемено учество на истиот. Во нашиот професионален развој успеавме да создадеме тим кој успешно се справува со секојдневните предизвици на пазарот, целосно посветен на работата, тим кој може да ја води компанијата кон реализација на повисоки цели и да ја оствари нашата визија – да бидеме водечка компанија во овој бизнис.

Нашиот професионален пристап кон услугите што ги нудиме има јасна цел – квалитетен краен производ – Безбедност и заштита .
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи