МБС соларни системи


 • Адреса: Јанко Глигоров 2а
 • Место: Свети Николе


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1707983420_3.png?t=true&w=300&h=300


  МБС Соларна Енергија е компанија во Македонија која се занимава со испитување и продажба на технологија која ја искористува алтернативната енергија со цел заштеда на енергија и подигање на начинот на живот на повисоко ниво приближувајќи не поблиску до природата и зачувуајќи ја нашата животна средина. Основни категории на производи се Топлотни пумпи и Соларните системи.
  МБС Соларна Енергија располага со најнова и најнапредна технологија која ќе ви овозможи да го збогатите вашиот дом и вашиот живот, развиена во соработка со познати јапонски компании, располага со искусен менаџмент и маркетинг персонал, како и со искусен проектен и сервисен тим.

  Понуда:
  - Едноделни топлотни пумпи
  - Дводелни топлотни пумпи
  - Геотермални топлотни пумпи
  - ДЦ инвертор пумпи пумпи
  - COP 7 Коефициент на искористеност 7
  - Топлотни пумпи за базени
  - Вентил конвентори
  повеќе

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи