Марник


  • Адреса: бул.Октомвриска Револуција 53/2
  • Место: Куманово
  • Оддалеченст: ≈7862 км

  • Факс: 031 417760
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00Фото и видео галерија

Марник
Друштвото за градежништво "Марник" Дооел е основано 1992 година во Куманово и од тогаш бележи континуиран раст и успех во областа на градежништвото нудејќи ги следниве услуги:
• градежни работи
• градежно-занаетчиски работи
• високоградба, нискоградба
• хидротехнички инсталации
• електрична инсталација
• изведба на фасади итн.

Нашиот професионален пристап и максимална посветеност на задачите на сите вработени во компанијата не прави да бидеме препознатливи по квалитетот на производот/услугата. Тежнееме кон постојано реализирање на барањата и очекувањата на клиентите преку квалитетна изведба и задоволување на сите технички стандарди и законски прописи.

Компанијата има воспоставено цврсти деловни односи со добавувачите на градежни материјали и услуги со што целосно се заокружуваат неопходните потреби при изведување на било каков тип на градежни работи. Постојано водиме сметка работните процеси да бидат извршувани од компетентни и обучени лица. Квалитетот на извршените работи и запазувањето на договорените рокови се врвни приоритети во нашето работење.

Ние Ви нудиме квалитет, сериозен пристап, обучен кадар и остварување на Вашите замисли.
Со надеж за идна соработка!
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи