Марко Цепенков-Центар за култура

Паркинг

  • Адреса: бул.Гоце Делчев 18
  • Место: Прилеп
  • Оддалеченст: ≈7475 км

  • Телефон 2: 075 273524
  • Факс: 048 421703
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Слика од локација
Слика од локација
Мапа

Традиционално во октомври, месецот на штедење, Шпаркасе банка АД Скопје подготви атрактивна понуда за своите клиенти што сакаат да штедат во евра.Имено, сè до ...
сите 29 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи