Марко бр.2


  • Адреса: Димитар Влахов 9
  • Место: Валандово
  • Оддалеченст: ≈7545 км
Дејности:

минимаркети


  • Работно време: Пон - Саб од 06:00 до 21:00
    Нед од 06:00 до 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Вредноста на доларот зема замав. Оваа валута се зајакна во однос на еврото и швајцарскиот франк, затоа што инвеститорите се фокусираа на американската помош ...
сите 43 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи