Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Велес
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Минимаркети
 • Супермаркети
 • Здрава храна - продавници
 • Овошје - преработка, производство и трговија на големо
 • Дисконтни центри
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Маркети во Велес


Ава


 • Адреса: Максим Горки 39
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7467 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 21:00

Дејности:

минимаркети

Агро Ели


 • Адреса: 8-ми Септември 1
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7466 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 20:30

Агро Ели


 • Адреса: Благој Ѓорев б.б.
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7466 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 21:00 • Саб од 09:00 до 19:00 • Нед од 08:00 до 13:00

Алфа


 • Адреса: 8-ми Септември 27 (Маршал Тито)
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7466 км
 • Работно време: Пон - Саб од 06:00 до 22:00

Дејности:

минимаркети

Алфа маркет 1


 • Адреса: Белградска 1-1/1
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7466 км
 • Работно време: Пон - Нед од 06:00 до 22:00

Дејности:

супермаркети

Алфа маркет 2


 • Адреса: Борис Трајковски б.б. (Ленинова)
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7465 км
 • Работно време: Пон - Нед од 06:00 до 22:00

Дејности:

супермаркети

Алфа маркет 3


 • Адреса: Којник б.б.
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7466 км
 • Работно време: Пон - Нед од 06:00 до 22:00

Дејности:

минимаркети

Алфа маркет 4


 • Адреса: Борис Трајковски 30-А
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7465 км
 • Работно време: Пон - Нед од 06:00 до 22:00

Дејности:

супермаркети

Алфа маркет 5


 • Адреса: Димитар Влахов 49
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7467 км
 • Работно време: Пон - Нед од 06:00 до 23:00

Дејности:

супермаркети

Алфа маркет 6


 • Адреса: Гоце Делчев 6
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7466 км
 • Работно време: Пон - Нед од 06:00 до 23:00

Дејности:

супермаркети

Алфа Маркет- дирекција


 • Адреса: АСНОМ 37 (Моша Пијаде)
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7464 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

Дејности:

супермаркети

Анамарија - Игор


 • Адреса: 8-ми Септември 40, с.Градско
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7486 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 22:00 • Нед од 09:00 до 14:00

Дејности:

минимаркети

Ангел Аз Вел


 • Адреса: Тодорче Николовски 28
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7465 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 20:00 • Нед од 07:30 до 13:00

Дејности:

минимаркети

Афродита


 • Адреса: Петре Прличко 16
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7467 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб од 08:00 до 12:00

Дејности:

минимаркети

Афродита 1


 • Адреса: Тодор Јанев 2
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7466 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 21:00 • Нед од 07:00 до 12:00

Дејности:

минимаркети

Аце


 • Адреса: Васил Главинов 45
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7466 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 21:00

Дејности:

минимаркети

Ба-Ма


 • Адреса: Костурска 31
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7466 км
 • Работно време: Пон - Саб од 06:30 до 21:00 • Нед од 08:00 до 14:00

Дејности:

минимаркети

Ба-Ма


 • Адреса: Јовче Ќучук 112
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7467 км
 • Работно време: Пон - Саб од 06:00 до 21:00 • Нед од 08:00 до 12:00

Дејности:

минимаркети

Бети-ем


 • Адреса: Стефан Бобевски 1
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7466 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 21:00

Дејности:

минимаркети

Мапа

Во иднина, повеќе нема да важи правилото по кое предност за некое работно место имаат автоматски граѓаните на ЕУ. Еден од регионите што традиционално се ...
сите 19 | | | веќе видена

Локални ланци маркети им земаат дел од ќарот на големите малопродажни како „КАМ“, „Тинекс“, „Жито Маркети“, „Кипер“, „Кит Го“, „Веро“ и „Рамстор“ . Ова го ...
сите 8 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи