Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Валандово
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Минимаркети
 • Супермаркети
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Маркети во Валандово

Емпи


 • Адреса: с.Брајковци
 • Место: Валандово
 • Оддалеченст: ≈7971 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00 • Нед од 08:00 до 10:00

Дејности:

минимаркети

Жито Велес бр.33


 • Адреса: Никола Карев 21-а
 • Место: Валандово
 • Оддалеченст: ≈7972 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 21:00 • Нед од 07:30 до 13:30

Дејности:

супермаркети

Кам маркет-Валандово


 • Адреса: Првомајска 1/2
 • Место: Валандово
 • Оддалеченст: ≈7972 км

Дејности:

супермаркети

Марко бр.1


 • Адреса: Маршал Тито 70
 • Место: Валандово
 • Оддалеченст: ≈7972 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 20:00 • Нед од 07:00 до 12:00

Дејности:

минимаркети

Марко бр.2


 • Адреса: Димитар Влахов 9
 • Место: Валандово
 • Оддалеченст: ≈7971 км
 • Работно време: Пон - Саб од 06:00 до 21:00 • Нед од 06:00 до 12:00

Дејности:

минимаркети

Провал-пром


 • Адреса: Првомајска 3/7
 • Место: Валандово
 • Оддалеченст: ≈7972 км
 • Работно време: Пон - Саб од 06:00 до 22:00 • Нед од 06:00 до 16:00

Дејности:

минимаркети

Провал-пром


 • Адреса: Маршал Тито б.б.
 • Место: Валандово

Дејности:

минимаркети

Сани


 • Адреса: Првомајска б.б.
 • Место: Валандово
 • Оддалеченст: ≈7972 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 00:00 • Саб - Нед од 07:00 до 01:00

Дејности:

минимаркети

Мапа

Агенцијата за промоција и поддршка на туризмот учествува на 42-от меѓународен саем за туризам ”SAJAM TURIZMA 2020” во Белград, заедно со општините Дојран и ...
сите 38 | | | веќе видена

До сега 9 странски компании подигнале документација да аплицираат на тендерот за изградба на фотоволтаична централа во Осломеј. Јавниот повик е отворен веќе ...
сите 60 | | | веќе видена

Коморскиот инвестициски форум на шесте земји од Западен Балкан и Генералниот директорат за Европска соседска политика и преговори за проширување (ДГ НЕАР) ќе ...
сите 51 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи