Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Струга
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Минимаркети
 • Супермаркети
 • Дисконтни центри
 • Пијалаци - алкохолни - трговија
 • Магацини
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Маркети во Струга


Алинд


 • Адреса: с.Франгово
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7852 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 19:00

Дејности:

минимаркети

Амер


 • Адреса: с.Лабуништа
 • Место: Струга
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 18:00

Дејности:

минимаркети

Анамарија


 • Адреса: с.Подгорци
 • Место: Струга

Дејности:

минимаркети

Ана Марија


 • Адреса: с.Вевчани
 • Место: Струга

Дејности:

минимаркети

Анеса


 • Адреса: с.Калишта
 • Место: Струга
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 16:00

Дејности:

минимаркети

Ане Марија


 • Адреса: с.Подгорци
 • Место: Струга
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 19:00

Дејности:

минимаркети

Антанта


 • Адреса: Ристо Крле б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7854 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 22:00 • Нед од 08:00 до 15:00

Дејности:

минимаркети

Бабуш компани


 • Адреса: с.Лабуништа
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7842 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

Дејности:

минимаркети

Бабуш Компани


 • Адреса: Димитар Влахов 60-а
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7853 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 22:00

Дејности:

минимаркети

Балкопром 2


 • Адреса: Моша Пијаде б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7853 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 22:00

Дејности:

супермаркети

Балкопром 4


 • Адреса: Ристо Крле б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7853 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 22:00

Дејности:

супермаркети

Балкопром 7


 • Адреса: с.Враништа
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7850 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00

Дејности:

супермаркети

Балко пром 1


 • Адреса: Пролетерски бригади б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7853 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 22:00

Дејности:

супермаркети

Балко пром 3


 • Адреса: Маршал Тито б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7853 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 22:00

Дејности:

супермаркети

Балко пром 5


 • Адреса: Вељко Влаховиќ б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7853 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 22:00

Дејности:

супермаркети

Балко пром 6


 • Адреса: с.Ложани
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7850 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 17:00

Батко


 • Адреса: с.Вевчани
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7844 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

Дејности:

минимаркети

Бени-Маркет


 • Адреса: с.Велешта б.б.
 • Место: Струга

Дејности:

минимаркети

Бен-ком


 • Адреса: Дебарски пат б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7853 км

Мапа
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи