Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Штип
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Минимаркети
 • Супермаркети
 • Дисконтни центри
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Маркети во Штип


Админа


 • Адреса: Лески 27
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7919 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 22:00 • Нед од 08:00 до 16:00

Дејности:

минимаркети

Ајхан


 • Адреса: Косовска 209
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7920 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 17:00

Дејности:

минимаркети

Алвиком


 • Адреса: Трст 38
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7920 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 19:30

Дејности:

минимаркети

Алунико


 • Адреса: Борис Кидрич 51 лок.4
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7919 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 15:00 • Саб од 10:00 до 15:00

Дејности:

минимаркети

Ал Том


 • Адреса: Енгелсова 1
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7919 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 21:00 • Саб од 08:00 до 17:00 • Нед од 09:00 до 15:00

Дејности:

минимаркети

Ал-фи


 • Адреса: с.Карбинци
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7918 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 23:00 • Саб од 08:00 до 15:30 • Нед од 08:00 до 13:00

Дејности:

минимаркети

Барси паша


 • Адреса: Сајбие Демир 1
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7919 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 21:30 • Нед од 08:00 до 18:00

Дејности:

минимаркети

Боби


 • Адреса: Радански Пат 132
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7920 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:30 • Нед од 09:00 до 14:00

Дејности:

минимаркети

Болита


 • Адреса: Кирчо Демитров 25
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7920 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00 • Нед од 08:00 до 13:00

Пауза: Саб 12-15ч

Дејности:

минимаркети

БВБ Жива


 • Адреса: Маршал Тито б.б
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7920 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:00 • Саб од 09:00 до 13:00

Дејности:

минимаркети

Валтони


 • Адреса: 11-ти Октомври 2
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7920 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00 • Нед од 08:00 до 14:00

Дејности:

минимаркети

Вањо


 • Адреса: Гоце Делчев 8
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7919 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 21:00 • Нед од 07:00 до 13:00

Дејности:

минимаркети

Вики


 • Адреса: Косовска 2
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7920 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 21:00

Дејности:

минимаркети

Викпром


 • Адреса: Сутјеска б.б.
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7920 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 20:00

Дејности:

минимаркети

Виолета


 • Адреса: с.Долни Балван
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7916 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 18:00 • Саб од 08:30 до 13:30
 • Пауза: Пон - Пет од 13:30 до 16:00

Пауза: Пон-Пет 13:30-16ч

Дејности:

минимаркети

В-В


 • Адреса: Борис Кидрич 16
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7919 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 22:00 • Нед од 08:00 до 21:00

Дејности:

минимаркети

Гм Аце


 • Адреса: Џемал Бједиќ б.б.
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7919 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 18:00

Пауза: Пон-Пет 13-16ч

Дејности:

минимаркети

Гоко-93


 • Адреса: Браќа Даневи 4-а
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7919 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00 • Нед од 08:00 до 15:00

Дејности:

минимаркети

Грозделино


 • Адреса: Борис Кидрич б.б.
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7919 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 22:00 • Нед од 08:00 до 18:00

Дејности:

минимаркети

Дан Крис


 • Адреса: Партизанска 36
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7919 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 21:00 • Нед од 07:00 до 14:00

Дејности:

минимаркети

Мапа

Агенцијата за промоција и поддршка на туризмот учествува на 42-от меѓународен саем за туризам ”SAJAM TURIZMA 2020” во Белград, заедно со општините Дојран и ...
сите 38 | | | веќе видена

До сега 9 странски компании подигнале документација да аплицираат на тендерот за изградба на фотоволтаична централа во Осломеј. Јавниот повик е отворен веќе ...
сите 60 | | | веќе видена

Коморскиот инвестициски форум на шесте земји од Западен Балкан и Генералниот директорат за Европска соседска политика и преговори за проширување (ДГ НЕАР) ќе ...
сите 51 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи