Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Минимаркети
 • Супермаркети
 • Дисконтни центри
 • Маркети - специјализирани
 • Апарати за домаќинство - продавници
 • 200 Најуспешни
 • Трговски Центри
 • Аудио-Видео Опрема - Трговија И Продавници
 • Драгстор - 24Ч
 • Клима-Уреди И Климатизација
 • Фрижидери И Замрзнувачи - Производство, Трговија, Делови И Опрема
 • Велосипеди И Тротинети - Електрични
 • Електрични Уреди И Електроделови - Трговија
 • Бензински Пумпи
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Маркети во Скопје


Авела-комерц


 • Адреса: Франклин Рузвелт 6
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7424 км
 • Работно време: Пон - Нед од 06:00 до 22:00

Дејности:

минимаркети

Агровита Мак


 • Адреса: Франклин Рузвелт 15 лок.1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7423 км

Дејности:

минимаркети

Агро Ели


 • Адреса: Христо Смирненски 45
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7424 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 21:00 • Нед од 08:00 до 13:00

Албан ага


 • Адреса: Индира Ганди 31/107 (Шуто Оризари)
 • Место: Скопје

Дејности:

минимаркети

Алберто Маркет


 • Адреса: бул.Партизански Одреди 149 лок.6
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7420 км

Дејности:

минимаркети

Алдис Трејд


 • Адреса: Ферид Бајрам 43
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7424 км

Дејности:

супермаркети

Алек


 • Адреса: бул.В.С.Бато 81-1/1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7429 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 22:00 • Саб од 07:00 до 18:00

Дејности:

минимаркети

Алемарк


 • Адреса: Јани Лукровски 4-а лок.45
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7427 км

Дејности:

минимаркети

Алпи Комерц


 • Адреса: бул.АСНОМ 24-1/24 (АВНОЈ)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7427 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 00:00 • Саб - Нед од 08:00 до 01:00

Дејности:

минимаркети

Аманос


 • Адреса: Чаирска 85-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7425 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 00:00 • Нед од 09:00 до 00:00

Дејности:

минимаркети

Ануар


 • Адреса: Цветан Димов 29 лок.17
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7425 км

Дејности:

супермаркети

Ан-го-комерц


 • Адреса: Јужноморавски бригади 14
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7429 км

Асстор лтд


 • Адреса: Светиниколска 42
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7426 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 22:00

Дејности:

минимаркети

Астро Колор


 • Адреса: Среќко Пужалка 11
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7429 км

Дејности:

минимаркети

Асура плус


 • Адреса: бул.Партизански Одреди 155 лок.5
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7420 км

Дејности:

минимаркети

Бајчел риф


 • Адреса: Џон Кенеди 27/3
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7424 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 23:00

Дејности:

минимаркети

Бамал


 • Адреса: Ристо Шишков 40 (Димитрије Туцовиќ)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7424 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 22:00

Дејности:

минимаркети

Барди


 • Адреса: ул.4 бр.17, с.Бардовци
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7419 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 22:00

Дејности:

минимаркети

Бате


 • Адреса: бул.В.С.Бато 13
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7428 км

Дејности:

минимаркети

Бати-Алфа


 • Адреса: ул.7 бр.14 с.Батинци
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7433 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 22:00 • Саб - Нед од 08:00 до 16:00

Дејности:

минимаркети

Мапа

Во иднина, повеќе нема да важи правилото по кое предност за некое работно место имаат автоматски граѓаните на ЕУ. Еден од регионите што традиционално се ...
сите 19 | | | веќе видена

Локални ланци маркети им земаат дел од ќарот на големите малопродажни како „КАМ“, „Тинекс“, „Жито Маркети“, „Кипер“, „Кит Го“, „Веро“ и „Рамстор“ . Ова го ...
сите 8 | | | веќе видена

Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги донесе одлука да спроведе постапка за јавна набавка на електрична енергија со што ја исполнува обврската ...
сите 39 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи