Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Охрид
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Минимаркети
 • Супермаркети
 • Дисконтни центри
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Маркети во Охрид

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Агро Ели


 • Адреса: Ристо Чадо б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7867 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 21:00

Видобишта


 • Адреса: 1-ва Македонска ударна бригада б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7867 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 22:00

Дејности:

минимаркети

Вики-Анроси


 • Адреса: Гоце Делчев 169
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7865 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 23:00

Дејности:

минимаркети

Випс


 • Адреса: Марко Цепенков 1
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7867 км
 • Работно време: Пон - Нед од 06:00 до 23:00

Дејности:

супермаркети

Гобекс


 • Адреса: Рашанец 74
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7865 км
 • Работно време: Пон - Нед од 06:30 до 22:00

Дејности:

минимаркети

Грандис трејд


 • Адреса: Железничка 16
 • Место: Охрид

Дејности:

минимаркети

Дебој инжинеринг


 • Адреса: бул.Македонски Просветители 8
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 15:00

Де Марко Маркет


 • Адреса: Карпош Војвода 39 Кул.1
 • Место: Охрид

Дејности:

минимаркети

Дико комерц


 • Адреса: Илинденска б.б.,С.Велгошти
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7867 км

Дејности:

минимаркети

Динекс


 • Адреса: Гоце Делчев 116
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7865 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 22:00

Дејности:

минимаркети

Дон Примус


 • Адреса: бул.Туристичка 65
 • Место: Охрид

Дејности:

супермаркети

Дон Примус


 • Адреса: Јане Сандански 36
 • Место: Охрид

Дејности:

супермаркети

Дон Примус


 • Адреса: 1-ва Македонска ударна бригада 96
 • Место: Охрид

Дејности:

супермаркети

Заум пром


 • Адреса: Јане Сандански 16
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7867 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 00:00

Дејности:

минимаркети

Јованоски Холдинг-Ана


 • Адреса: Мирче Ацев 33а-1/18
 • Место: Охрид
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 00:00

Дејности:

минимаркети

Камбур


 • Адреса: Гоце Делчев 219
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7865 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00

Дејности:

минимаркети

Кам маркет


 • Адреса: Абас Емин б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км

Кам маркет-Охрид


 • Адреса: бул.Туристичка 6
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7867 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 22:00 • Нед од 07:30 до 20:00

Кам маркет-Охрид 2


 • Адреса: 7-ми Ноември 1-1/2
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 22:00 • Нед од 08:00 до 20:00

Кам Маркет 4-Охрид


 • Адреса: Градско Пазариште 20
 • Место: Охрид

Мапа

На денешната прес-конференција, компанијата Макпетрол АД ја промовираше новата наградна игра за 2020 година, од „ВЕРНА секогаш со Вас“, која започнува на 1ви ...
сите 44 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи