Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Неготино
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Минимаркети
 • Супермаркети
 • Дисконтни центри
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Маркети во Неготино

Амарија


 • Адреса: с.Криволак б.б.
 • Место: Неготино
 • Оддалеченст: ≈7928 км

Дејности:

минимаркети

Дипром


 • Адреса: с.Долни Дисан
 • Место: Неготино

Дејности:

минимаркети

Жито Велес бр.23


 • Адреса: Партизанска б.б.
 • Место: Неготино
 • Оддалеченст: ≈7929 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 21:30 • Нед од 07:30 до 13:30

Дејности:

супермаркети

Кам Маркет-Неготино


 • Адреса: Партизанска 29-Г
 • Место: Неготино

Кит-Го Маркети


 • Адреса: Маршал Тито 1
 • Место: Неготино
 • Оддалеченст: ≈7929 км

Дејности:

супермаркети

Кока 1


 • Адреса: Маршал Тито 142
 • Место: Неготино
 • Оддалеченст: ≈7929 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 20:30

Дејности:

минимаркети

Либерта Бебе Центар


 • Адреса: Маршал Тито 69
 • Место: Неготино
 • Оддалеченст: ≈7929 км
 • Работно време: Пон - Пет од 06:30 до 22:00 • Саб - Нед од 08:00 до 22:00

Маркет Дијана


 • Адреса: Маршал Тито 59
 • Место: Неготино
 • Оддалеченст: ≈7929 км

Пецком


 • Адреса: с.Курија
 • Место: Неготино
 • Оддалеченст: ≈7922 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 20:00
 • Пауза: Пон - Пет од 12:00 до 16:00

Дејности:

минимаркети

Тера Маркети


 • Адреса: Фемо Кулаков 61
 • Место: Неготино
 • Оддалеченст: ≈7930 км

Дејности:

супермаркети

Тоби 95


 • Адреса: Партизанска 36
 • Место: Неготино
 • Оддалеченст: ≈7929 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 19:00 • Нед од 08:00 до 12:00

Дејности:

минимаркети

Царе пром


 • Адреса: с.Тимјаник
 • Место: Неготино

Дејности:

минимаркети

Мапа

Агенцијата за промоција и поддршка на туризмот учествува на 42-от меѓународен саем за туризам ”SAJAM TURIZMA 2020” во Белград, заедно со општините Дојран и ...
сите 38 | | | веќе видена

До сега 9 странски компании подигнале документација да аплицираат на тендерот за изградба на фотоволтаична централа во Осломеј. Јавниот повик е отворен веќе ...
сите 60 | | | веќе видена

Коморскиот инвестициски форум на шесте земји од Западен Балкан и Генералниот директорат за Европска соседска политика и преговори за проширување (ДГ НЕАР) ќе ...
сите 51 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи