Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Крива Паланка
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Минимаркети
 • Супермаркети
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Маркети во Крива Паланка

Вардар експорт


 • Адреса: Прохор Пчински 7
 • Место: Крива Паланка
 • Оддалеченст: ≈7472 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Данкиз


 • Адреса: Јоаким Осоговски 46
 • Место: Крива Паланка

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Електро техна


 • Адреса: Партизанска 25
 • Место: Крива Паланка
 • Оддалеченст: ≈7472 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 20:30 • Нед од 09:00 до 15:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кам Маркет-Крива Паланка


 • Адреса: Јоаким Осоговски 1-Г
 • Место: Крива Паланка
 • Оддалеченст: ≈7472 км

Дејности:

супермаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лав


 • Адреса: Орце Николов 1
 • Место: Крива Паланка
 • Оддалеченст: ≈7472 км
 • Работно време: Пон - Саб од 06:00 до 22:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лобико ком


 • Адреса: Маршал Тито б.б.
 • Место: Крива Паланка

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Нова Маркети


 • Адреса: Јоаким Осоговски 163 (Маршал Тито)
 • Место: Крива Паланка
 • Оддалеченст: ≈7472 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сет-унион


 • Адреса: Св.Јоаким Осоговски 85
 • Место: Крива Паланка
 • Оддалеченст: ≈7472 км

Дејности:

супермаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тинк Ас


 • Адреса: Јоаким Осоговски 202 (Маршал Тито)
 • Место: Крива Паланка
 • Оддалеченст: ≈7472 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 21:30 • Нед од 08:00 до 13:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Трново-м


 • Адреса: Македонска 68
 • Место: Крива Паланка
 • Оддалеченст: ≈7472 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Цеца-Аб Екстра


 • Адреса: Дупница 2
 • Место: Крива Паланка

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Ако сакате да ја поттикнете економската активност мора да ја стимулирате потрошувачка, тоа е еден од основните постулати за справување со секоја криза, порача ...
сите 78 | | | веќе видена

ТТК Банка АД Скопје ги известува своите акционери дека врз основа на Уредбата со законска сила за примена на Законот за трговските друштва за време на вонредна ...
сите 68 | | | веќе видена

Три месеци наназад пандемијата на корона вирусот ги коси светските берзи на капитал и стоки. Британските медиуми пишуваат дека ширењето на Ковид-19 резултира ...
сите 48 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи