Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Кавадарци
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Минимаркети
 • Супермаркети
 • Дисконтни центри
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Маркети во Кавадарци


Алби Да


 • Адреса: Ѓуро Ѓаковиќ 44
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7500 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 21:00 • Нед од 07:00 до 12:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Алма-саво


 • Адреса: Ѓорѓи Сугаре 2
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7500 км
 • Работно време: Пон - Нед од 06:00 до 22:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бако - Аском


 • Адреса: Моша Пијаде б.б.
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7500 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 22:30 • Нед од 08:00 до 12:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бест Старс


 • Адреса: Страшо Пинџур 28
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7501 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 21:00 • Нед од 08:30 до 11:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Биг-Дем


 • Адреса: Гоце Делчев 4, Росоман
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7491 км
 • Работно време: Пон - Нед од 06:00 до 21:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Биро Манчев Сашо


 • Адреса: Браќа Хаџи-Тефови 12
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7500 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Борди


 • Адреса: Илинденска 32
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7500 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 21:00 • Саб од 09:00 до 14:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бо ел


 • Адреса: Киро Спанџов 24
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7501 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бо-Ри


 • Адреса: 29-ти Ноември 26
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7500 км
 • Работно време: Пон - Саб од 06:30 до 21:00 • Нед од 06:30 до 13:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ване-ком


 • Адреса: Цандо Кузманов 2, Росоман
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7491 км
 • Работно време: Пон - Нед од 06:00 до 21:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вендита


 • Адреса: 7-ми Септември б.б.
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7501 км
 • Работно време: Пон - Саб од 06:00 до 22:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гаро компани


 • Адреса: Мито Хаџивасилев 41
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7500 км
 • Работно време: Пон - Саб од 06:00 до 21:00 • Нед од 06:00 до 14:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Голд


 • Адреса: Пионерска 23
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7500 км
 • Работно време: Пон - Саб од 06:00 до 22:00 • Нед од 06:00 до 14:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Грација Пром


 • Адреса: Партизанска 12
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7500 км
 • Работно време: Пон - Саб од 06:00 до 22:00 • Нед од 06:00 до 14:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Даца-трејд


 • Адреса: Маршал Тито 43-а, Росоман
 • Место: Кавадарци
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00 • Нед од 08:00 до 13:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дема


 • Адреса: 14-ти Мај б.б.
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7501 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 20:00 • Нед од 07:30 до 14:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Деникс


 • Адреса: Цано Поп Ристов 12
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7500 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб од 08:00 до 14:00

Пауза: Пон-Пет 13-17ч

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Де-ко-ком


 • Адреса: Маршал Тито 8, Росоман
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7490 км
 • Работно време: Пон - Саб од 06:00 до 20:00 • Нед од 06:00 до 14:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Де-Ком


 • Адреса: Стерио Нестороски 73, Росоман
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7490 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 20:00 • Нед од 07:00 до 12:00
 • Пауза: Пон - Саб од 12:00 до 17:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дијана


 • Адреса: Ленинова 31
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7501 км
 • Работно време: Пон - Нед од 06:30 до 22:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Ако сакате да ја поттикнете економската активност мора да ја стимулирате потрошувачка, тоа е еден од основните постулати за справување со секоја криза, порача ...
сите 78 | | | веќе видена

ТТК Банка АД Скопје ги известува своите акционери дека врз основа на Уредбата со законска сила за примена на Законот за трговските друштва за време на вонредна ...
сите 68 | | | веќе видена

Три месеци наназад пандемијата на корона вирусот ги коси светските берзи на капитал и стоки. Британските медиуми пишуваат дека ширењето на Ковид-19 резултира ...
сите 48 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи