Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Гевгелија
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Минимаркети
 • Супермаркети
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Маркети во Гевгелија

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Алди-М Плус


 • Адреса: Гоце Делчев 2-в
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7979 км

Дејности:

супермаркети

Бистро 2


 • Адреса: Слободан Митров Данко 48
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7980 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 06:00 до 00:00 • Пет - Саб од 00:00 до 00:00

Дејности:

минимаркети

Гоки


 • Адреса: Владо Кантарџиев 1
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7980 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 22:00 • Саб - Нед од 08:00 до 14:00

Дејности:

минимаркети

Го-ка екстра


 • Адреса: Деко Ковачев б.б.
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7979 км
 • Работно време: Пон - Нед од 06:00 до 22:00

Дејности:

минимаркети

Гушев


 • Адреса: Сава Михајлов 15
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7979 км
 • Работно време: Пон - Нед од 06:00 до 22:00

Дејности:

минимаркети

Дием


 • Адреса: Танче Камберов б.б.
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7980 км

Дејности:

минимаркети

Интер-армано


 • Адреса: Таља Бикова 9
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7980 км

Дејности:

минимаркети

Кам маркет-Гевгелија


 • Адреса: Слободан Митров Данко б.б.
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7979 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 22:00 • Нед од 07:30 до 17:00

Кит-го Маркети


 • Адреса: Маршал Тито 99
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7980 км

Дејности:

супермаркети

Маком


 • Адреса: Слободан Митров Данко 100
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7979 км

Дејности:

минимаркети

Мар-пе компани


 • Адреса: Маршал Тито 180
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7980 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00 • Нед од 08:00 до 12:00

Дејности:

минимаркети

Мега-ком


 • Адреса: бул.Гевгелија б.б.
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7979 км

Дејности:

минимаркети

Мидел-2003


 • Адреса: Ристо Фаршинин 36
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7980 км

Дејности:

минимаркети

Милпромет


 • Адреса: 7-ми Ноември 101
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7979 км

Дејности:

минимаркети

Мурџе-комерц


 • Адреса: 7-ми Ноември б.б.
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7979 км

На Мусо


 • Адреса: Маршал Тито 165
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7980 км

Дејности:

минимаркети

Пик-пром


 • Адреса: Ристо Фаршинин 64
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7980 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 21:00 • Нед од 07:00 до 12:00

Дејности:

минимаркети

Русе


 • Адреса: Воденска 9
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7979 км
 • Работно време: Пон - Саб од 06:00 до 22:00 • Нед од 07:00 до 15:00

Солун 53 маркет


 • Адреса: Таља Бикова 12
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7980 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 22:00

Дејности:

супермаркети

Сорита


 • Адреса: Маршал Тито 42
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7980 км
 • Работно време: Пон - Пет од 06:30 до 22:00 • Саб од 08:00 до 13:00

Дејности:

минимаркети

Мапа

Шведската централна банка „ Riksbank ” во текот на наредните 12 месеци ќе започне со тестирање на е-круната , првата дигитална валута издадена од една ...
сите 5 | | | веќе видена

Инвестицијата во човечкиот капитал, во технологии како и реформи за брза ефикасна администрација, ќе овозможи континуитет во економскиот раст кој пак ќе биде ...
сите 35 | | | веќе видена

Просечната нето плата исплатена по вработен во декември 2019 година изнесува 26.836 денари, објави Државниот завод за статистика. А пред да дојде на власт, ...
сите 43 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи